Czym jest trening personalny?

Trening personalny w Studio Ruchu Mięta to trening indywidualny, w którym trener poświęca Ci 100% uwagi, korzystnie wpływając na Twoją motywację. Tworzy dla Ciebie indywidualny plan treningowy, udziela porad dietetycznych, wylicza Twoje zapotrzebowanie kaloryczne wraz z podziałem na makroskładniki oraz udostępnia narzędzia do kontroli progresu. Wszystko po to, aby skrócić czas osiągania upragnionego celu treningowego, minimalizować ryzyko kontuzji i nauczyć Cię ćwiczyć mądrzej, a nie ciężej. Współpraca z trenerem osobistym nie kończy się na sali fitness. Wskazówki, które od niego uzyskasz, dotyczyć będą nawyków dnia codziennego, abyś poprzez ich modyfikowanie, w jak najkrótszym czasie uzyskał/a wymarzone rezultaty.

Trener personalny jest idealnym wyborem dla każdego, komu zależy na wysokiej skuteczności treningowej, bezpieczeństwie i poprawności wykonywania ćwiczeń, unikaniu błędów treningowych i żywieniowych, ale przede wszystkim na optymalnie szybkim osiągnięciu postawionych celów treningowych.

Jak to robimy?

Twoja przygoda z trenerem personalnym rozpoczyna się przeprowadzeniem wywiadu. Możesz więc spodziewać się pytań o dotychczasowy sposób odżywiania, doświadczenie treningowe, przebyte urazy, problemy zdrowotne, wiek, wzrost, wagę, pracę zawodową, mocne strony, słabości, obawy i nadzieje. Rekomendujemy również wykonanie podstawowych lub w określonych przypadkach – poszerzonych badań lekarskich. Pamiętaj, że trening personalny to nie tylko godziny spędzone na sali treningowej! Trener będzie Twoim sprzymierzeńcem i pomoże Ci żyć zdrowiej wpływając korzystnie na Twoje samopoczucie. Dowiesz się więcej na temat funkcjonowania swojego ciała. Nasi trenerzy to ludzie z charyzmą, pasją i ogromną wiedzą w zakresie aktywności fizycznej.

Jakie treningi oferujemy?

W ofercie Studia Ruchu Mięta znajdziesz trening medyczny. Trenujemy wszystkich niezależnie od wieku, dysfunkcji czy ograniczeń aparatu ruchu. Trening medyczny to idealne zastępstwo dla rehabilitacji wymaganej po przebytych urazach.

Oferujemy również treningi wzmacniające, spalające i sylwetkowe. Marzysz o widocznych mięśniach brzucha? Masz problem z redukcją tkanki tłuszczowej? Chcesz subtelnie zmienić proporcję swojego ciała? Ten typ treningu będzie idealny dla Ciebie. Trener zadba również o odpowiedni dobór diety i zmieni Twoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Treningi poprawiające ogólną sprawność to oferta dla osób, które potrzebują utrzymywać dobrą formę i kondycję. Treningi przeznaczone również dla sportowców – narciarzy, piłkarzy, wspinaczy górskich itp. Twój trener sprawi, że Twoje mięśnie będą pracować wydajniej co wpłynie pozytywnie na Twoje wyniki sportowe. W ramach wyżej wymienionych form będziesz mógł doświadczyć treningów: obwodowego, interwałowego, siłowego, autogennego, funkcjonalnego.

Magdalena Węgrzyn

Trener Personalny i Trener Siłowni – GSA; Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – CSS; Dietetyka i suplementacja – Mauricz; Instruktor Rekreacji Ruchowej – EFS. Specjalizuję się w treningach ukierunkowanych na modelowaniu sylwetki wraz z zapleczem dietetycznym.

Dominika Chlewicka

Trener personalny – GOOD MOOV; Diagnostyka i ocena przedtreningowa klienta, Strategie ruchowe – Piotr Ciebiera; Podstawy przygotowania motorycznego, Programowanie treningowe – CSS. Specjalizuję się w treningach redukcyjnych, sylwetkowych oraz przygotowaniem motorycznym.

Justyna Kubicka

Step&Aerobics License A,B,C IFAA; FACTS; Instruktor TRX. Specjalizuję się w treningach spalających oraz sylwetkowych.

Olga Kowalińska

Instruktor Rekreacji Ruchowej; Pilates Level I i II, Instruktor Hatha Jogi; Astanga Joga Vinyasa – Astanga Joga Studio; Deep Work – EFS; Nordic Walking, Trener personalny. Specjalizuję się w treningach medycznych oraz jodze.

Ira Veliku

Inner Engineering – program Sadhguru, Sadhguru Satsand Full Moon Flirtations, Specjalizuje się w treningach personalnych z jogi.

Oliwia Fiuk
Instruktor Stretchingu – Polskie Centrum Fitness, Blackroll Trainer – Blackroll®, Trener personalny Aerial Jogi

1 trening

120

jednorazowo

Pakiet 4 treningi

440

pakiet

Pakiet 8 treningówNAJKORZYSTNIEJ

800

pakiet

Fit PakietDOBRA OPCJA!

200

pakiet– analiza składu ciała;
– plan żywienia;
– 1h z trenerem personalnym.

Trening w parze

1120

8 treningów– cena za parę (pakiet 8 treningów).

Pakiety treningów personalnych możesz wykorzystać bezterminowo. W przypadku niedyspozycji, trening należy odwołać dzień wcześniej. W przeciwnym wypadku zostanie pobrane wejście z pakietu. 

Kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Studio Ruchu Mięta

  ul. Chęcińska 5 (lokal boczny za sklepem LEWIATAN)

  25-020 Kielce

  tel.: 784-903-302

  tel.: 690-903-930

  Regulamin Studia

  Zapoznaj się z polityką prywatności i realizacją zaleceń RODO w Mięcie.

  e-mail: studioruchumieta@gmail.com

  Wykonanie: Pawel Kozera