Czym jest trening personalny?

Trening personalny w Studio Ruchu Mięta to trening indywidualny, w którym trener poświęca Ci 100% uwagi. Tworzy dla Ciebie indywidualny plan treningowy, udziela porad dietetycznych i korzystnie wpływa na Twoją motywację. Wszystko po to, aby skrócić czas osiągania upragnionego celu treningowego, minimalizować ryzyko kontuzji i nauczyć Cię ćwiczyć mądrzej, a nie ciężej. Współpraca z trenerem osobistym nie kończy się na sali fitness. Wskazówki, które od niego uzyskasz, dotyczyć będą nawyków dnia codziennego, abyś poprzez ich modyfikowanie, w jak najkrótszym czasie uzyskał/a wymarzone rezultaty.

Trener personalny jest idealnym wyborem dla każdego, komu zależy na wysokiej skuteczności treningowej, bezpieczeństwie i poprawności wykonywania ćwiczeń, unikaniu błędów treningowych i żywieniowych, ale przede wszystkim na optymalnie szybkim osiągnięciu postawionych celów treningowych.

Jak to robimy?

Twoja przygoda z trenerem personalnym rozpoczyna się przeprowadzeniem wywiadu. Możesz więc spodziewać się pytań o dotychczasowy sposób odżywiania, doświadczenie treningowe, przebyte urazy, problemy zdrowotne, wiek, wzrost, wagę, pracę zawodową, mocne strony, słabości, obawy i nadzieje. Rekomendujemy również wykonanie podstawowych lub w określonych przypadkach – poszerzonych badań lekarskich. Pamiętaj, że trening personalny to nie tylko godziny spędzone na sali treningowej! Trener będzie Twoim sprzymierzeńcem i pomoże Ci żyć zdrowiej wpływając korzystnie na Twoje samopoczucie. Dowiesz się więcej na temat funkcjonowania swojego ciała

Nasi trenerzy to ludzie z charyzmą, pasją i ogromną wiedzą w zakresie aktywności fizycznej. Pomogą Ci konsekwentnie i z wyczuciem osiągać wyznaczone cele.

Jakie treningi personalne oferujemy?

W ofercie Studia Ruchu Mięta znajdziesz trening medyczny. Trenujemy wszystkich niezależnie od wieku, dysfunkcji czy ograniczeń aparatu ruchu. Trening medyczny to idealne zastępstwo dla rehabilitacji wymaganej po przebytych urazach. Posiadamy reformery – specjalne łóżka wykorzystywane w metodzie Pilates. Ćwiczenia Pilates na reformerze są doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, ale zaleca się je również w okresie rehabilitacji, wspomagając powrót do pełnej sprawności.

Oferujemy również treningi wzmacniające, spalające i sylwetkowe. Marzysz o widocznych mięśniach brzucha? Masz problem z redukcją tkanki tłuszczowej? Chcesz subtelnie zmienić proporcję swojego ciała? Ten typ treningu będzie idealny dla Ciebie. Trener zadba również o odpowiedni dobór diety i zmieni Twoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Treningi poprawiające ogólną sprawność to oferta dla osób, które potrzebują utrzymywać dobrą formę i kondycję. Treningi przeznaczone również dla sportowców – narciarzy, piłkarzy, wspinaczy górskich itp. Twój trener sprawi, że Twoje mięśnie będą pracować wydajniej co wpłynie pozytywnie na Twoje wyniki sportowe.

W ramach wyżej wymienionych form będziesz mógł doświadczyć treningów: obwodowego, interwałowego, siłowego, autogennego, funkcjonalnego.

Magdalena Węgrzyn

Trener Personalny – AMS; Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – CSS; Dietetyka i suplementacja – Mauricz; Instruktor Rekreacji Ruchowej – EFS. Specjalizuję się w treningach ukierunkowanych na modelowaniu sylwetki wraz z zapleczem dietetycznym.

Dominika Chlewicka

Trener personalny – GOOD MOOV; Diagnostyka i ocena przedtreningowa klienta, Strategie ruchowe – Piotr Ciebiera; Podstawy przygotowania motorycznego, Programowanie treningowe – CSS. Specjalizuję się w treningach redukcyjnych, sylwetkowych oraz przygotowaniem motorycznym.

Justyna Kubicka

Step&Aerobics License A,B,C IFAA; FACTS; Instruktor TRX. Specjalizuję się w treningach spalających oraz sylwetkowych.

Olga Kowalińska

Instruktor Rekreacji Ruchowej; Pilates Level I i II, Instruktor Hatha Jogi; Astanga Joga Vinyasa – Astanga Joga Studio; Deep Work – EFS; Nordic Walking, Trener personalny. Specjalizuję się w treningach medycznych oraz jodze.

1 trening

120

jednorazowo

pakiet 4 treningi

400

pakiet

pakiet 8 treningówNAJKORZYSTNIEJ

760

pakiet

Fit PakietDOBRA OPCJA!

200

pakiet– analiza składu ciała;
– plan żywienia;
– 1h z trenerem personalnym.

Pakiety treningów personalnych możesz wykorzystać bezterminowo.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Studio Ruchu Mięta

ul. Chęcińska 5 (lokal boczny za sklepem LEWIATAN)

25-020 Kielce

tel.: 784-903-302

tel.: 690-903-930

Regulamin Studia

Zapoznaj się z polityką prywatności i realizacją zaleceń RODO w Mięcie.

e-mail: studioruchumieta@gmail.com

Wykonanie: Pawel Kozera