Zasady rezerwacji

Pierwsze wejście do klubu (1 godzina) – GRATIS! Utwórz konto klikając w zielony pasek poniżej, aktywuj je odbierając wiadomość e-mail  i zarezerwuj miejsce na zajęciach. Utworzenie konta jest obligatoryjne.

  • Zajęcia odwołujemy w systemie online;
  • W sytuacjach nieprzewidzianych, uczestnictwo w zajęciach można odwołać w dniu zajęć do godz. 15:00 lub w przypadku zajęć porannych do godz. 22:00  poprzedniego dnia.

W przypadku nieodwołania rezerwacji lub anulowania rezerwacji po wyznaczonym regulaminowo czasie, wejście z karnetu zostanie pobrane, a ważność karnetu OPEN skrócona o 1 dzień. W przypadku trzykrotnego nieodwołania rezerwacji, wszystkie dokonane rezerwacje zostaną anulowane, a możliwość rezerwacji zajęć zostanie zablokowana do momentu skontaktowania się z nami. Studio może nałożyć również czasową blokadę na użytkownika, umożliwiając mu dostęp do zajęć bez możliwości ich rezerwowania.

Studio zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości SMS do uczestników zajęć, z prośbą o potwierdzenie rezerwacji w przypadku gdy na danych zajęciach utworzy się lista rezerwowa.

Stała rezerwacja

Użytkownicy mogą dokonać stałej rezerwacji zajęć na cały okres ważności karnetu za dopłatą 20 zł (do karnetu miesięcznego),  100 zł (do każdej umowy). Użytkownik ma prawo do wybrania do czterech zajęć tygodniowo, a na pozostałe zajęcia zapisuje się online. W przypadku trzykrotnego nieodwołania rezerwacji lub anulowania rezerwacji po wyznaczonym regulaminowo czasie, stała rezerwacja wygasa.